Reklama:

CENA: $18
LINK: http://www.aliexpress.com/snapshot/6861669708.html?orderId=68843912316823 (snapshot by ostrzec przed sklepem)
CZAS DOSTAWY: 35 dni

 

 

Super wideorejestrator samochodowy, ale niestety tylko z opisu. Rzeczywistość jest smutna i bardzo szokująca.

Z tego miejsca przepraszam wszystkie inne urządzenia DVR, za zaszufladkowanie tego przedmiotu razem z innymi. Sprzedawca zrobił flash dealsa i przecenił urządzenie z $40 na $18, co sugerowało w sumie prawdziwość kamerki. Opis świetny – fullHD, szeroki kąt widzenia, detekcja ruchu, HDMI, diody doświetlające nocą z funkcją noktowizji, nagrywanie w trybie LOOP, przycisk awaryjny do szybkiego zachowania nagrania.

 

W rzeczywistości otrzymujemy tylko pudełko zgodne z opisem… Cała kamera, oraz jej funkcje są daleko od tych, które były oferowane.

Szeroki kąt widzenia? Jasne, ale jak postawimy obok siebie dwie takie kamerki.
Wejście HDMI? Szukam do dzisiaj i jeszcze nie znalazłem.
FullHD? Tylko gdy odtwarzamy nagranie na pralce lub lodówce, w przeciwnym razie, na normalnym odtwarzaczu (komputer, tv) jakoś może doprowadzić do zawału serca.
Noktowizja? No to od biedy działa… o dziwo.
Nagrywanie w trybie LOOP? Tylko, jeżeli jest to skrót od LuźnieOtwartaOperacyjnaPrzestrzeń czyli gdy karta SD ma nieograniczoną pamięć. 5 minut nagranie zajęło całą kartę i wyskoczył komunikat o braku miejsca.
Detekcja Ruchu? Nie wiem jak i gdzie, ale nawet gdy potrząsałem kamerką nie rozpoczynała nagrywania, a jedynie wyświetliła napis GoodBye, bo się rozładowała… po minucie od włączenia.
Tryb Czuwania – kamera czuwa by jak najszybciej się wyłączyć, bo bateria jest niewiarygodnie słaba. Naładowane do pełna urządzenie pada po minucie.

Co śmieszniejsze, gdy sprzedawca otrzymał mój spór, zarzekał się że popełniłem błąd przy zamówieniu i samemu wybrałem ten „słabszy” model. Szkoda tylko, że jedyna opcja do wyboru podczas zakupu to kolor urządzenia. Z czasem pojawiały się feedbacki i okazało się, że nie tylko ja zostałem oszukany, również innym osobom wysłał tę zabawkę.

 

Mimo modyfikacji i prób wyjaśnienia sprzedawcy, że oszukał i wysłał przedmiot podrobiony, ten twardo zapierał się przy swoim. Dopiero eskalacja sporu przyniosła rezultat, gdy aliexpress team poprosił go o przedstawienie dowodu oryginalności kamerki. Na tym etapie spór się zakończył całkowitym zwrotem kosztu zakupu. Nie mam nieczystego sumienia w związku z tym, gdyż następnego dnia trafiła ona do kosza. Wstyd byłoby mi ją dać komuś nawet w prezencie, szczególnie dziecku do zabawy.

Dodatkowym uzupełnieniem tego opisu jest filmik z odpakowywania i z przedstawionymi trybami różnych nagrań. VGA – 720p – 1080P

 

 

A tak wyglądała w rzeczywistości:

 

BORSEE Original R1 DVR HD1080P 2 7 170 wideorejestrator Degree Wide Angle Camera Video Recorder Motion Detection - www.alilove.pl BORSEE Original R1 DVR HD1080P 2 7 170 wideorejestrator Degree Wide Angle Camera Video Recorder Motion Detection - www.alilove.pl

Reklama:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!