Reklama:

Transmiter FM – mały i dobry

CENA $4
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS INNI: [ KLIK ]
BANGGOOD: [ KLIK ]
DOSTAWA: 25 dni

 

Jeżeli posiadacie auto z radiem bez obsługi płyt, AUX, MP3 lub USB, a bardzo chcecie posłuchać swoich ulubionych utworów, to z pomocą tego transmitera możecie to zrobić.

 

Urządzenie dociera do nas w solidnym opakowaniu, które na pierwszy rzut oka nie sugeruje, że jest to najtańszy z możliwych transmiterów. Opakowanie w całości opisane jest w J. angielskim. Z tyłu pudełka mamy krótką instrukcję użytkowania, oraz zalety tego transmitera. Rzekomo również nadajnik ten spełnia wszelakie unijne standardy typu RoHS czy C E.

Ten transmiter FM służy nie tylko do odtwarzania muzyki, ale również zastępuje zestaw głośnomówiący. Wystarczy odebrać rozmowę i komunikować się jak przez głośnik w telefonie. Co ważniejsze, to urządzenie nie pobiera prądu z bazy do której jest podłączany dzięki własnemu zasilaniu. Zalecany czas ładowania urządzenia to 5h pod komputerem lub ładowarką USB. Ładowanie przez gniazdo „mały” Jack oczywiście nie jest możliwe. Brak informacji odnośnie długości pracy, ale na jednej z trzech kresek poziomu baterii, urządzenie działało około 1,5h.

Co ciekawe ten transmiter posiada cyfrowy wyświetlacz LCD, który nawet dobrze i wyraźnie wyświetla nam treść. W prawym górnym rogu ekranu widzimy status baterii (3 stopniowy wskaźnik naładowania). Ekran sam się przyciemnia po chwili nieużywania, aby dodatkowo zaoszczędzić baterię. Zakres fal (od 87.5 do 108 MHz) wybieramy szczegółowo, bo z przeskokiem o 0,1MHz przyciskami << lub >>. Jest to bardzo intuicyjne i nie sprawi nikomu problemu. Wybrana stacja nawet po wyłączeniu transmitera jest zapamiętywana.

Jak za tak niewielkie pieniądze, sprzęt działa znakomicie. Sygnał nie jest konwertowany do innej jakości. Taki sygnał, jaki „wypuszcza” urządzenie matka, taki przesyła transmiter. Zdarzyło mi się, że transmiter zmieniał sygnał i ostatecznie w odbiorniku końcowym, brzmiał on inaczej niż na urządzeniu odtwarzanym (nie mówię tu o własnym EQ, ale gdyby porównywać, to można powiedzieć o presecie FLAT).

 

Film z unboxingu i krótki pokaz działania znajdziecie na filmiku poniżej:

 

Transmiter FM - mały i dobry | www.alilove.pl Aliexpress Polska PL telchina Transmiter FM - mały i dobry | www.alilove.pl Aliexpress Polska PL telchina Transmiter FM - mały i dobry | www.alilove.pl Aliexpress Polska PL telchina Transmiter FM - mały i dobry | www.alilove.pl Aliexpress Polska PL telchina Transmiter FM - mały i dobry | www.alilove.pl Aliexpress Polska PL telchina Transmiter FM - mały i dobry | www.alilove.pl Aliexpress Polska PL telchina Transmiter FM - mały i dobry | www.alilove.pl Aliexpress Polska PL telchina

Reklama: