Reklama:

Rękawiczki działające z ekranami dotykowymi

CENA $1
LINK: http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Hot-Sale-Women-Men-Touch-Screen-Soft-Cotton-Winter-Gloves-Warmer-Smart-For-All/32241613750.html

DOSTAWA: 11 dni

„Koń jaki jest każdy widzi” – tak w pierwszych wersjach encyklopedii polskiej zdefiniowano konia. Podobnie jest z rękawiczkami. Każdy wie jak wyglądają i do czego służą rękawiczki.

W internecie pojawia się wiele opinii na ich temat. Konkretnie na temat tego modelu. Zaintrygowało mnie to do tego stopnia, że sam postanowiłem sprawdzić jak to działa i czy w ogóle działa. Zamówiłem cztery pary by obdarować nimi znajomych, ale też by wykluczyć przypadek, że akurat „działająca” para do mnie trafiła. Muszę zgodnie stwierdzić, że wszystkie cztery pary są takie same i działają tak samo!

Po wyjęciu ich z opakowania, w pierwszej chwili posmutniałem gdyż nie sądziłem by biała (szara?) nitka mogła w jakikolwiek sposób współgrać z ekranem dotykowym. Mam takie same rękawiczki tylko całe czarne i one nie działały, więc jak to może działać. Przyznam się bez bicia, że nie mam pojęcia. Przyglądając się końcówkom z różnych stron widzę tylko nitki. Być może są one pokryte jakimś preparatem, który nie da się wykryć poprzez dotyk. W każdym razie faktem jest, że te rękawiczki działają. Palce bez wyróżnionej końcówki są jak zwykłe rękawiczki, zaś te szare punkty działają bez problemu z ekranami dotykowymi.

Rękawiczki te są rozciągliwe, dzięki temu pasują na dłoń zarówno damską jak i męską. Element od strony nadgarstka jest z dodatkiem ściągacza, dzięki czemu rękawiczki nie spadają z dłoni. Są one równie ciepłe co materiałowe rękawiczki dostępne w każdym innym sklepie.

Moim zdaniem fajny gadżet. Dzięki nim można mieć i ciepłe ręce, i używać smartfona.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego działanie tych rękawiczek, oraz do przejrzenia zdjęć i zadawania pytań tutaj w komentarzach jak i na fanpage na faceboku.

 

Rękawiczki do telefonu smartfona tabletu działający dotyk | www.alilove.pl Rękawiczki do telefonu smartfona tabletu działający dotyk | www.alilove.pl Rękawiczki do telefonu smartfona tabletu działający dotyk | www.alilove.pl Rękawiczki do telefonu smartfona tabletu działający dotyk | www.alilove.pl Rękawiczki do telefonu smartfona tabletu działający dotyk | www.alilove.pl Rękawiczki do telefonu smartfona tabletu działający dotyk | www.alilove.pl Rękawiczki do telefonu smartfona tabletu działający dotyk | www.alilove.pl Rękawiczki do telefonu smartfona tabletu działający dotyk | www.alilove.pl

Reklama: