Reklama:

Queen spodnie dresowe gwiazdki

CENA: $13
LINK: http://buy.alilove.pl/xby8kshnd/
DOSTAWA: 12 dni

Jeżeli link nie działa, zostaw wiadomość w komentarzu!

Queen spodnie dresowe gwiazdki – dwa różne kolory. Szare i różowe. Dostępne dla naszych czytelników ze specjalną zniżką, o której pisaliśmy w tym artykule. Jeżeli zastosujecie tę metodę, która została podana, otrzymacie obniżoną cenę. W przeciwnym razie jest wyższa. Cena może ulec jeszcze obniżeniu, ale to zależy od popytu.

Przejdźmy teraz do samych spodni, które są świetne! Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Mamy tutaj do czynienia z dobrej jakości bawełną. Nadruk Queen jak i gwiazdki jest wykonany metodą flex, ale bardzo dokładnie. Emblematy są z przodu i z tyłu. Są ciepłe, a ich wnętrze nie sypie materiałem, czy też nie „kłaczy” się.  Bardzo wygodnie się je nosi na co dzień, mimo że niektórym kojarzą się z piżamą.

Nogawki posiadają ściągacze, podobnie jak i pas. Ponadto dostępny jest też sznurek, którym można związać dodatkowo pas. Z przodu są również kieszenie po obu stronach. Niezbyt głębokie, ale jakieś drobne i maksymalnie iPhone 4 można schować. Wymiary spodni w pełni zgadzają się z tym co podaje tabela.

Spodnie docierają do nas w dużym strunowym worku, który jest zapakowany w kopertę foliową. Po wyjęciu ich z paczki nie czuć żadnego nieprzyjemnego zapachu. Przesyłka jest oczywiście rejestrowana, aż pod same drzwi.

Queen spodnie dresowe gwiazdki aliexpress różowe szare blogger blogerskie modne aliholik alilove everythingaliex vinted wizaz polska pl telchina chinskiecuda zakupy z chin itemy z chin Queen spodnie dresowe gwiazdki aliexpress różowe szare blogger blogerskie modne aliholik alilove everythingaliex vinted wizaz polska pl telchina chinskiecuda zakupy z chin itemy z chin Queen spodnie dresowe gwiazdki aliexpress różowe szare blogger blogerskie modne aliholik alilove everythingaliex vinted wizaz polska pl telchina chinskiecuda zakupy z chin itemy z chin Queen spodnie dresowe gwiazdki aliexpress różowe szare blogger blogerskie modne aliholik alilove everythingaliex vinted wizaz polska pl telchina chinskiecuda zakupy z chin itemy z chin Queen spodnie dresowe gwiazdki aliexpress różowe szare blogger blogerskie modne aliholik alilove everythingaliex vinted wizaz polska pl telchina chinskiecuda zakupy z chin itemy z chin Queen spodnie dresowe gwiazdki aliexpress różowe szare blogger blogerskie modne aliholik alilove everythingaliex vinted wizaz polska pl telchina chinskiecuda zakupy z chin itemy z chin Queen spodnie dresowe gwiazdki aliexpress różowe szare blogger blogerskie modne aliholik alilove everythingaliex vinted wizaz polska pl telchina chinskiecuda zakupy z chin itemy z chin Queen spodnie dresowe gwiazdki aliexpress różowe szare blogger blogerskie modne aliholik alilove everythingaliex vinted wizaz polska pl telchina chinskiecuda zakupy z chin itemy z chin

 

Reklama: