Reklama:

Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów

CENA: $1.8
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS INNI: [ KLIK ]
DOSTAWA: 25 dni

Jeżeli jakiś link nie działa, daj znać w komentarzu!

Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów działa, ale czy jego efekty są spektakularne i czy można mówić o efekcie wow? O tym w tej recenzji.Oczywiście u dołu znajduje się również wideorecenzja tego olejku.

Zacznijmy od podstaw:

Skład:

Skład olejku Andrea jest prosty i naturalny, aczkolwiek z dwoma roślinami nie spotkałem się póki co w innych produktach. Mamy tutaj:

 1. Imbir
 2. Żeń Szeń
 3. Korzeń persikarii ziemnej
 4. Wyciąg z pestek winogron
 5. Loca Festival (? nie mam pojęcia co to jest? )

Przeznaczenie:

Olejek Andrea przeznaczony jest zarówno dla Pań jak i Panów, w celu odbudowy zniszczonych włosów, ich regeneracji i pobudzenia do wzrostu nowych włosów. Spowalnia wypadanie i kruchość włosów nadając im gęsty wygląd i trwałość. Podobno potrafi cofnąć męskie problemy z owłosieniem głowy typu „gniazda” i „fryzurę mnicha” poprzez spowolnienie łysienia, a nawet wzrost włosów w tych strategicznych miejscach.

Stosowanie:

Technik stosowania olejku Andrea jest wiele:

 1. Pół buteleczki Andrea do na całą butelkę szamponu, wymieszać i myć nim włosy.
 2. Bezpośrednio na mokre włosy, pokryte jeszcze szamponem, nakładamy olejek na dłoń i masujemy nią głowę. Czekamy z 2 minuty i spłukujemy.
 3. Myjemy włosy szamponem, spłukujemy, nakładamy kilka kropli olejku na dłoń lub bezpośrednio na głowę, masujemy i czekamy z 2 minuty i spłukujemy.
 4. 3 krople olejku Andrea na każde 100ml szamponu. Można mieszać przed użyciem, można odmierzyć i wlać do butelki z szamponem odpowiednią ilość olejku.

Działanie:

Celem olejku Andrea jest wzmocnienie i pobudzenie włosów do wzrostu. Łamliwe i cienkie staną się mocne i gęste, a w niektórych przypadkach pojawią się oznaki „baby hair” czyli uaktywnią się cebulki, które spowodują wzrost nowych włosów. To ma prawo działać i to faktycznie działa. Na swoim przykładzie mogę potwierdzić, że w ciągu miesiąca (równe 30 dni), włosy urosły mi o równy centymetr, jak nie więcej. Pragnę zaznaczyć, że nie jestem osobą z bujną i gęstą fryzurą, jak i same włosy strasznie wolno mi rosną. Fryzjera widywałem średnio raz na 2 – 3 miesiące, a teraz po 30 dniach musiałem go odwiedzić, bo wzrost był znaczny. Wizualnie może i wydają się na bardziej gęste, ale szału w tym przypadku nie ma.

Powiem też wprost – jeżeli oczekujecie, że za pomocą tego olejku „doprodukujecie” sobie włosów, to niestety nie będzie to możliwe. Specyfikacja skóry głowy jest taka, że posiada ona odgórnie ustaloną ilość cebulek włosowych. Liczba cebulek jest zależna od naszej genetyki i ile nam matka natura wymyśliła, że będziemy mieć włosów, lub na którym miejscu w kolejce po włosy u pana Boga staliśmy.

Olejek Andrea genetyki nie przeskoczy, nowych cebulek nie zasieje, ale może pobudzić te które już mamy, by zaczęły produkować włosy.

Pojawiło się też kiedyś pytanie, czy olejek Andrea powoduje przyśpieszenie wzrostu owłosienia na np. twarzy. Odpowiedź brzmi, że tak. Każdy element skóry, który posiada cebulki włosowe, będzie z tym olejkiem pobudzony do pracy i wzrostu owłosienia.

Skutki uboczne:

Olejek Andrea w niektórych przypadkach może powodować skutki uboczne takie jak: swędzenie i zaczerwienienie skóry głowy poprzez  jej podrażnienie, łupież, a w skrajnych przypadkach efekt odwrotny od oczekiwanego, bo włosy mogą zacząć wypadać. Szczególnie należy pamiętać, że olejek mieszany z szamponem, może zachowywać się różnie, gdyż w takim produkcie zachodzić będą różne  reakcje chemiczne, które mogą wywołać niechciane efekty na skórze głowy. Olejku tego nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Sam produkt:

Olejek dotarł do mnie w pudełeczku wraz z plombą w postaci naklejki na kartonie, którą sprytnie dało się obejść. W pudełku znajdowała się 20ml butelka, wykonana z ciemnego szkła i krzywo przyklejoną, ubogą etykietą. Ponadto pod nakrętką nie znajdowało się żadne zabezpieczenie, które zabezpieczyłoby produkt przed wyschnięciem. Produkt po odkręceniu natychmiast gotowy do użytku.

Olejek wydziela niezbyt intensywny, ale przyjemny zapach. Czuć faktycznie imbir, ale i taką nutę cytrusową. Bardzo przyjemny zapach w moim odczuciu. Jego konsystencja jest faktycznie oleista i tłusta. Wypływające z butelki krople są gęste i wydobywają się z wnętrza powoli.

Data ważności produktu wynosi 2 lata, ale według zaleceń sprzedawców, najlepiej zużyć olejek w ciągu 4 miesięcy. Ciekawe czy chodzi o nabijanie sobie kolejnych zamówień, czy może faktycznie właściwości z czasem tracą na wartości w takim tempie (stosunek 4 miesięcy do terminu ważności – 2 lat, to przecież 6x szybciej).

Podróbki:

Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów również nie został oszczędzony i na AliExpress można kupić jego podróbkę. Jak sprawdzić czy miało się pecha? Wystarczy kilka kropel rozsmarować na dłoni. Jeżeli konsystencja jest wodnista i olejek po chwili wysycha, to jest to podróbka. Nie wspominając już o innym zapachu – to ewidentny znak, że towar jest podrobiony. Jeżeli jednak olejek na dłoni jest tłusty i nie wysycha tak szybko, to mamy produkt oryginalny.

Zdjęcia:

Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów łysienie gęste gęstość AliExpress Aliholik Polska Pl chinskiecuda itemy z chin telchina everythingaliex kosmetyki olejki

Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów łysienie gęste gęstość AliExpress Aliholik Polska Pl chinskiecuda itemy z chin telchina everythingaliex kosmetyki olejki Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów łysienie gęste gęstość AliExpress Aliholik Polska Pl chinskiecuda itemy z chin telchina everythingaliex kosmetyki olejki Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów łysienie gęste gęstość AliExpress Aliholik Polska Pl chinskiecuda itemy z chin telchina everythingaliex kosmetyki olejki Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów łysienie gęste gęstość AliExpress Aliholik Polska Pl chinskiecuda itemy z chin telchina everythingaliex kosmetyki olejki Olejek Andrea na porost i wzmocnienie włosów łysienie gęste gęstość AliExpress Aliholik Polska Pl chinskiecuda itemy z chin telchina everythingaliex kosmetyki olejki Wideorecenzja:

 

 

Reklama:

24 KOMENTARZE

 1. Używam olejku od miesiąca. Nie zauważyłam żeby włosy urosly czy wzmocniły się ..wrecz odwrotnie gdy je czesze lub reka przeciagne wypadaja ;( co wczesniej nie wypadaly mi az tak bardzo wlosy zrobily sie rowniez suche .. nie polecam ..

 2. Używam olejku od miesiąca. Nie zauważyłam żeby włosy urosly czy wzmocniły się ..wrecz odwrotnie gdy je czesze lub reka przeciagne wypadaja ;( co wczesniej nie wypadaly mi az tak bardzo wlosy zrobily sie rowniez suche .. nie polecam ..

 3. Można prosić aktualny link do oryginalnego olejku Andrea 🙂
  W dwóch linkach wyżej wyskakują inne olejki niż w zdjęciach recenzji .

 4. Można prosić aktualny link do oryginalnego olejku Andrea 🙂
  W dwóch linkach wyżej wyskakują inne olejki niż w zdjęciach recenzji .

  • Andrea to olejek na bazie naturalnych produktów. Stosowany na skórę głowy nie powinien mieć żadnego negatywnego wpływu, aczkolwiek pytanie jest inne – czy w ogóle ma to sens w tak młodym wieku stosować wspomagacze? 🙂

  • Andrea to olejek na bazie naturalnych produktów. Stosowany na skórę głowy nie powinien mieć żadnego negatywnego wpływu, aczkolwiek pytanie jest inne – czy w ogóle ma to sens w tak młodym wieku stosować wspomagacze? 🙂

  • Andrea to olejek na bazie naturalnych produktów. Stosowany na skórę głowy nie powinien mieć żadnego negatywnego wpływu, aczkolwiek pytanie jest inne – czy w ogóle ma to sens w tak młodym wieku stosować wspomagacze? 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.