Reklama:

Damski wiosenny płaszczyk – FINEJO

CENA: $13,98
LINK: http://buy.alilove.pl/cwpzq1z2rk32yz7/
SKLEP: http://buy.alilove.pl/1u1kzi83lhvfjjc2z/
Dostawa: 9 dni

Damski wiosenny płaszczyk – FINEJO nadaje się również na ciepłą jesień. Tak też był użytkowany. Wczesną jesienią. Dotarł w ozdobnym worku wraz z metkami. Wprawdzie nie sądzę by FINEJO było jakąś światową marką, ani też „przekręconą nazwą” innej popularnej marki, to i tak wygląda to profesjonalnie.

Przejdźmy do jakości wykonania. Cóż, jest to jeden z nielicznych produktów na Ali, tak dobrze wykonanych. Brak wystających nitek, guziki mocno przyszyte, szycia bardzo symetryczne, materiał równie dobry. Jedyny minus lub moje przeoczenie to, że nie nadaje się on na chłodniejsze dni. Grubością można porównywać z kurtką Jeansową. Jak to mówią, nie ziębi, ale też za dobrze ciepła nie trzyma. W zestawie pasek do przewiązywania.

Wymiary są również prawidłowe z tabelą. Z racji, że sprzedawca od roku ma tę samą aukcję, co jakiś czas ona znika i pojawia się na nowo. Sugerując się jednymi komentarzami, zakupiony został rozmiar większy, jednak to był błąd. Teraz nie ma już w ofercie rozmiaru S, ale z tym zamiarem został zakupiony rozmiar M. Jeżeli jednak ktoś chce S, uważam że powinien zapytać sprzedawcę. W końcu co jakiś czas zmienia swoją ofertę i rozmiary.

Ogólnie sprzedawca jest bardzo komunikatywny, w sklepie posiada kupony, ale najniższy jest od zakupów od $25. Akurat dwa płaszczyki i zniżka będzie 🙂

Noszony całą zeszłą wiosnę i początek jesieni, również i w tym sezonie będzie ubierany. Można go śmiało prać i nie dzieje się z nim nic. Z czystym sumieniem mogę go polecić!

Damski wiosenny płaszczyk - FINEJO  | www.alilove.pl Damski wiosenny płaszczyk - FINEJO  | www.alilove.pl Damski wiosenny płaszczyk - FINEJO  | www.alilove.pl Damski wiosenny płaszczyk - FINEJO  | www.alilove.pl Damski wiosenny płaszczyk - FINEJO  | www.alilove.pl

 

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!