Chiński zestaw do wybielania zębów – recenzja

2
3743
chinski zestaw do wybielania zębów aliexpress wybielanie w domu białe zęby

Chiński zestaw do wybielania zębów – recenzja

Zaryzykowałem, zęby mi nie odpadły, choroby żadnej nie dostałem. Jednym słowem przeżyłem. Czy jednak zęby zostały wybielone? Zapraszam do lektury.

Piękne, białe zęby to raczej pożądany aspekt estetycznego uśmiechu. Picie dużej ilości kawy/herbaty jak i również palenie papierosów to główne czynniki oddalające nas od takiego efektu. Koszt wybielania w gabinecie stomatologicznym przeważnie sięga granicy minimum 100zł. Czy jest zatem jakiś tańszy sposób? Oczywiście. Są specjalne pasty do zębów, które – nie oszukujmy się – nie działają praktycznie u większości z nas. Co gdyby można było kupić zestaw praktycznie identyczny jak u dentysty i wybielać sobie zęby samemu w domu przed np. TV? Świetna sprawa, prawda?

chinski zestaw do wybielania zębów aliexpress wybielanie w domu białe zęby

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, nasi azjatyccy przyjaciele oferują zestawy do domowego wybielania zębów. Te same zestawy promują różne gwiazdy na np. Instagramie. Wychodzi na to, że to musi działać.

Ryzykując własne zdrowie i życie (oraz zęby), postanowiłem sprawdzić to na własnej skórze.

Back

1. Chiński zestaw do wybielania zębów – co w środku?

Oto co wchodzi w skład zestawu do domowego wybielania zębów:

  • 3 sztuki pasty/żelu wybielającego,
  • Zestaw do zrobienia wycisku zębów (góra i dół),
  • Lampka UV,
  • Instrukcja,
  • Pasek do porównania poziomu bieli zębów.

Back

2 COMMENTS

  1. Lata temu kupiłem zestaw “białej perły” z podobnymi strzykawkami i nasadkami (obecnie niedostępny na rynku). Wybielał skutecznie i nie wymagał żadnych lampek, zakładam że w chińskim odpowiedniku lampka ma dawać raczej efekt psychologiczny 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here