Reklama:

Bielizna Calvin Klein z AliExpress – zestaw sportowy Top + Figi

Damski sportowy zestaw składający się z braletu (top) oraz majtek (figi). Wszystko zapakowane ku mojemu zdziwieniu w oryginalne pudełko. Co śmieszniejsze chyba taśma produkcyjna tego zestawu wygląda w ten sposób, że najpierw składa się bieliznę, a później przekazuje ją do osób odpowiedzialnych za pakowanie, które na siłę wpychają ją do środka. Tył pudełka ma okienko podglądowe i po wyjęciu z koperty, w tymże okienku dało się ujrzeć jedynie wygniecioną kulkę. Samemu lepiej i zgrabniej udało się to ułożyć.

CENA: $16
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
DOSTAWA: 10 dni

Uwaga – jest to tzw. oferta ukryta. Zdjęcia są bez logo, ale przychodzą w pełni logowane produkty. Nie pisz do sprzedawcy z prośbą o wysyłkę CALVIN KLEIN lub nie pisz, że ma być LOGO. Kup, zapłać i to wszystko!

Materiał całości bardzo przyjemny, aczkolwiek taśma z nadrukiem Calvin Klein jest jak twarda guma od spodni. Do tego całość tego napisu jest cięta z metra, bez staranności o równe ułożenie napisu. Zdarzają się momenty gdy pojawia się dwa razy KLEIN.

Rozmiar również, nie jest adekwatny do tego co podają. Zamówiony L odpowiada europejskiemu XS, także paniom z dużym biustem może być ciężko znaleźć odpowiedni na siebie top. Majtki klasycznie jak każde inne od „CK”. Całość jest elastyczna. Metka nie jest wszywana, a jedynie bardzo niewyraźnie nadrukowana. Zapewne po pierwszym praniu zacznie się zmywać.

 

Bielizna Calvin Klein z AliExpress - zestaw sportowy Top + Figi Damski sportowy zestaw składający się z braletu (top) oraz majtek (figi).Bielizna Calvin Klein z AliExpress - zestaw sportowy Top + Figi Damski sportowy zestaw składający się z braletu (top) oraz majtek (figi). Bielizna Calvin Klein z AliExpress - zestaw sportowy Top + Figi Damski sportowy zestaw składający się z braletu (top) oraz majtek (figi). Bielizna Calvin Klein z AliExpress - zestaw sportowy Top + Figi Damski sportowy zestaw składający się z braletu (top) oraz majtek (figi). Bielizna Calvin Klein z AliExpress - zestaw sportowy Top + Figi Damski sportowy zestaw składający się z braletu (top) oraz majtek (figi).

Reklama:

16 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.