Reklama:

AFY Suction Black Mask krem na wągry

CENA: $3.8
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
INNI SPRZEDAWCY: [ KLIK ]
DOSTAWA: 30 dni!

Jeżeli link nie działa, daj znać w komentarzu.

AFY Suction Black Mask krem na wągry to konkurent saszetkowej wersji BlackHead Pore Mask, którą recenzowaliśmy już w poprzednim wpisie.

Kontynuując tradycję masek na niedoskonałości cery, ta również musiała do mnie lecieć prawie miesiąc. Strasznie długo i do tego akurat do mnie trafiła wersja niezabezpieczona. Szkoda. Wprawdzie tylko pudełko się wgniotło i nijak ma to wpływ na używanie produktu, ale inni dostawali ją w ładnym „ochraniaczu”.

Przejdźmy do przeglądu produktu. No tak, wygląda on inaczej niż na zdjęciu. Tam, posiada on ładny napis AFY i ogólnie więcej tekstu w ludzkim języku (angielski). W rzeczywistości mam wszystko opisane w J.chińskim. Otwierając pudełko w nadziei ujrzenia papierowej instrukcji lub jakiejkolwiek ulotki, również można przeżyć rozczarowanie. Nie ma tam nic poza tubką kremu.

Sam krem i jego zadanie, można przeczytać w poprzedniej recenzji, do której link został umieszczony powyżej.

Wiedząc już czego się spodziewać i jak podejść do prawidłowego użycia tej maski (rozszerzenie porów poprzez wykonanie parówki), postanowiłem kompletnie to olać i świeżo po prysznicu nanieść maskę na miejsce testowe – nos. Zachęcony opiniami innych osób, które rekomendują znacznie silniejsze działanie wersji maski z tubki (czyli tej), stwierdziłem, że powinna przynieść i tak dobre efekt bez rozszerzania porów. Czy tak się stało? O tym za chwilę…

Po odkręceniu nakrętki, widzimy mały kawałek plomby, co jest miłym zaskoczeniem. Mamy chociaż jakąś gwarancję, że nikt nie użytkował tego produktu przed nami (taaa, jasne), oraz że zachował on świeżość aż do pierwszego otwarcia. Po usunięciu zabezpieczenia, płyn zaczął się delikatnie wylewać. Konsystencja jest delikatnie inna niż w wersji saszetkowej. Tutaj jest ona bardziej smolista, rozciąga się niczym jakiś śluz. To dobrze, ponieważ nie spływa z ciała i dobrze pokrywa powierzchnie. Zasycha równie szybko. Kolor jednak jest mieszany. Raz z tubki można wydobyć czarną maź, a czasami szarawą, transparentną. Nie potrafię określić znaczenia i czy tak powinno być. Być może nie wszystko jest dokładnie zmieszane, a pracownicy poczty za słabo rzucali przesyłką. Zapach jest bardzo przyjemny, przypomina połączenie jakiś kwiatowych nut z typowymi kremami Nivea. Ciężko określić.

Przejdźmy w końcu do działania. Faktycznie, wersja z tubki jest znacznie mocniejsza. Mimo, że nie daje takiego efektu ściągania skóry jak BlackHead Pore Mask i też chłodzenia, to jednak po zaschnięciu AFY odrywa się od skóry zdecydowanie trudniej. Powiedziałbym nawet, że bardziej boleśnie. Ma to jednak swoją zaletę. Faktycznie wyciąga wągry. Nie wszystkie, te głębokie i uparte, bez wykonania parówki pominął, ale te „luźniejsze” wyrwał bez problemu. Oznacza to nic innego, jak potwierdzenie skuteczności.

Zdecydowanie po oderwaniu, i usunięciu pozostałości AFY z ciała, należy to miejsce potraktować kremem nawilżającym. Nie powoduje ono uczulenia, ale osobiście, nos swędział mnie przez około 30 minut po oderwaniu maski. Nie jest on jednak zaczerwieniony i nie wykazuje oznak uczulenia lub podrażnienia. Wręcz przeciwnie, w dotyku jest bardziej gładki.

AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda

 

AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda AFY Suction Black Mask krem na wągry z AliExpress Polska Pl doradca jarek aliholik everythingaliex telchina xiaomi polska kosmetyki z chin zakupy z chin chińskie cuda

Reklama: