Reklama:

Adidas NMD od BestshoesFactory

Adidas NMD od BestshoesFactory dotarły zgodnie z zapewnieniem w niecałe 8 dni. Dobrze się prezentują, są wygodne, ale czy można je nazwać faktycznie klasą premium?

Cena: $47
Link do zakupu: Instrukcja kupowania
Dostawa: 8 dni

 

Adidas NMD od BestshoesFactory. Jak kupować buty od tego sprzedawcy macie podane w instrukcji powyżej. Przyjrzyjmy się teraz samym butom. Niestety odniesieniem nie będą oryginalne buty NMD, a jedynie informacje znalezione w internecie na ich temat oraz tańsze wersje NMD możliwe do kupienia choćby w weekendowych sklepach. Już na wstępie powiem – te są o wiele lepsze.

Dostawa

Większość sprzedawców wysyłających buty rezygnuje z ich wysyłki w kartonie. Adidas NMD dotarły w czarnym pudełku, które jest tylko w jednym miejscu oznaczone jako, że jest to produkt Adidas. Poza tym od boku znajduje się jedynie etykieta, która z porównań internetowych wygląda jak oryginalna. Niestety przyklejona jest krzywo. W środku obuwie owinięte jest w papier, który również według porównań internetowych nie zdradza butów jako podróbek. Samo pudełko standardowo jest pogięte i lekko sponiewierane – typowe zjawisko. Bez problemu buty dotarły w 8 dni od momentu wysłania. Uff. Na przyszłość jednak dla świętego spokoju wolałbym poinformować BestshoesFactory o wysyłce bez pudełka 🙂

Buty

Adidas NMD od BestshoesFactory nie śmierdziały jak typowe chińskie buty. Czułem lekki powiew kleju, magazynu i chińskiego powietrza, ale zdecydowanie nie drażnił mnie w nosie. Dokonałem organoleptycznych oględzin czyli pomacałem je i przyjrzałem się w poszukiwaniu kleju. Wyniki okazały się subiektywnie pozytywne. W dotyku buty nie sprawiają wrażenia jakby miały się za chwilę rozerwać albo rozpaść. Elementy są ze sobą dobrze i mocno połączone. Również trudno znaleźć mi klej na zewnętrznej stronie.

adidas NMD od BestshoesFactoryW jednym miejscu miałem wrażenie, że pole z napisem adidas jest delikatnie zabrudzone, ale nie jestem pewien czy tak było od początku, czy ja je ubrudziłem podczas noszenia i testowania komfortu. Przyznam się, że podeszwa na pierwszy rzut oka przypomina mi zwykły styropian, ale jednak nim nie jest. Jest to jakaś mieszanka pianki z innym chińskim wypełniaczem. Podeszwa jest śnieżno biała i co ciekawe z wszystkimi logowaniami.

adidas NMD od BestshoesFactoryMateriał z którego są wykonane buty to nie cienka szmatka, a sztywny materiał o strukturze siatki z puchem, który przepuszcza w pewnym stopniu powietrze. Można nawet powiedzieć, że ma on pamięć kształtu i dlatego po wyjęciu z pudełka buty są zapadnięte, ale po kilku ubraniach zaczynają być w takim kształcie w jakim powinny być.

Wnętrze butów moim zdaniem nie jest już tak idealne. Posiada wszystkie napisy na wkładce, która wyglądem przypomina plaster miodu i jest przyszyta. Niestety w jednym miejscu widać było plamę od kleju. Metka przyklejona jest na bocznej ściance, a nie na języku. Tak jak w oryginale. Niestety nie jestem w stanie zweryfikować autentyczności tej metki gdyż w internecie widnieje wiele różnych metek w butach NMD. Jedne z nich pokrywają się z metką w tych butach.

Podsumowanie

Adidas NMD od BestshoesFactory to buty zdecydowanie wyższej jakości niż wszystkie inne w cenie w okolicy $20. Są one bardzo wygodne i chodzi się w nich jak po materacu. Są miękkie więc długie spacery im nie straszne. Sądziłem jednak, że są bardziej zgrabne i nie takie szerokie w obwodzie. Tragedii nie ma, ale rozmiar 44 mnie nie zachwyca jak choćby RosheRun. Mimo wszystko od siebie mogę polecić te buty. Z pewną nutką niepewności stwierdzę, że jadnak można nazwać je klasą premium.

Reklama: