Reklama:

Stalowy filtr zaparzacz herbaty

CENA: $2.5
ALIEXPRESS: [ KLIK ]
ALIEXPRESS INNI: [ KLIK ]
DOSTAWA: 17 dni

Jeżeli link nie działa, daj znać w komentarzu!

Stalowy filtr zaparzacz herbaty to obowiązkowa pozycja na liście must have wśród kawoszy i maniaków herbaty. Jest to jeden z najlepszych zaparzaczy jaki kiedykolwiek miałem. Idealnie pasuje na każde kubki (szerokie i te wąskie, duże i małe). Skonstruowany jest z cienkiej stali nierdzewnej. Bardzo leciutki, ale mimo to nie wypływa z kubka.

Opisywaliśmy już tutaj małe plastikowe zaparzacze. Ten prezentowany tutaj, jest znacznie lepszy. Herbata może sobie swobodnie pływać w wodzie i mimo to nie przedostaje się do wnętrza, a właściwie na dno kubka. Ten zaparzacz jest skonstruowany jak filtr, ma sitko, które posiada ogromną liczbę oczek. Są one tak drobne, że nie przepuszczają nawet zmielonych ziarenek kawy.

Spokojnie do wnętrza mieszczą się dwie jak nie trzy łyżki suszonej herbaty. Wymiary tego zaparzacza to :

Wysokość: 7,5 cm
Szerokość: 8,8 cm
Uchwyt: 2 cm
Średnica dna: 5,5 cm

Zaparzacz po wyjęciu z koperty nie śmierdział, ale mimo to zalecane było jego wyparzenie we wrzątku. Samo pakowanie pozostawiało również wiele do życzenia. Zaparzacz był owinięty tylko małą reklamówką, a ta wsadzona była bezpośrednio do foliowej koperty. Cud, że podczas transportu nic się nie pogięło.

Zobacz poniżej film z zaparzaczem w akcji:

 

Zdjęcia realne produktu:

Stalowy filtr zaparzacz herbaty telchina aliexpress alilove everythingaliex roshe air max superstar converse vans xiaomi chinskiecuda aliholik polska pl Stalowy filtr zaparzacz herbaty telchina aliexpress alilove everythingaliex roshe air max superstar converse vans xiaomi chinskiecuda aliholik polska pl Stalowy filtr zaparzacz herbaty telchina aliexpress alilove everythingaliex roshe air max superstar converse vans xiaomi chinskiecuda aliholik polska pl Stalowy filtr zaparzacz herbaty telchina aliexpress alilove everythingaliex roshe air max superstar converse vans xiaomi chinskiecuda aliholik polska pl Stalowy filtr zaparzacz herbaty telchina aliexpress alilove everythingaliex roshe air max superstar converse vans xiaomi chinskiecuda aliholik polska pl Stalowy filtr zaparzacz herbaty telchina aliexpress alilove everythingaliex roshe air max superstar converse vans xiaomi chinskiecuda aliholik polska pl

Reklama: