Reklama:

CENA: $9
LINK: http://www.aliexpress.com/item/Hot-2015-Leisure-Gym-Pants-Hip-Hop-Sweat-Pants-Harem-Dance-Jogger-Baggy-Trousers-Slacks-Men/32333216269.html
DOSTAWA: 19 dni

Spodnie dresowe w stylu Japan i do tego SlimFit. Jedne z niewielu, które nie cisną w udach, ale też nie są za luźne w łydce. Wszystko z nimi byłoby ok, gdyby nie fakt, że rozmiar faktyczny nie zgadza się z tabelką, ale o tym za chwilę.

Spodnie przychodzą do nas w worku foliowym, nie śmierdzą jak większość rzeczy z Chin. Po wyjęciu z opakowania, nie znalazłem nigdzie pozostawionych nitek czy innych mankamentów. Do jakości wykonania nie można się przyczepić, tak samo jak i do materiału z którego są wykonane. W dotyku jak i pod względem wygody, przypominają mi moje inne spodnie dresowe kupione w Lidlu. Pas mamy wiązany na sznurek oraz gumowy ściągacz. Z przodu znajdują się dwie kieszonki, z czego jedna to atrapa (ta wyżej), a druga nie jest zbyt głęboka. 5,5″ telefon znacznie z niej wystaje i łatwo może wypaść.

Na tym etapie można zakończyć pozytywny opis spodni, czas teraz na największy minus ich wykonania, czyli rozmiar. Zamawiając XXL, zgodnie z tabelą spodnie powinny mieć długość 106cm. W rzeczywistości jest równe 100cm. To o całe 6 cm różnicy, które nie można już traktować jako tolerancja pomiaru. W moim przypadku spodnie sięgają do kostek, ale nie sądzę by się rozciągnęły, także chodzę w nich jakbym miał „wodę w piwnicy”. Poza tym są jak najbardziej ok.

Na zdjęciach widnieje również model z 3ma paskami, nie dajcie się zmylić, nie mają one nic wspólnego z adidasem. Nie przychodzi, żadne markowe logo czy metka.

 

Spodnie dresowe Japan Style Slim Fit | www.alilove.pl Spodnie dresowe Japan Style Slim Fit | www.alilove.pl Spodnie dresowe Japan Style Slim Fit | www.alilove.pl Spodnie dresowe Japan Style Slim Fit | www.alilove.pl Spodnie dresowe Japan Style Slim Fit | www.alilove.pl Spodnie dresowe Japan Style Slim Fit | www.alilove.pl Spodnie dresowe Japan Style Slim Fit | www.alilove.pl

Reklama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!