Reklama:

Męska bluzka DSQ 3D Print

CENA: $9,8
LINK: [ KLIK ]
DOSTAWA: 9 dni

 

Męska bluzka DSQ 3D print według tytułu sugeruje iż otrzymamy produkt Dsquared. Jednak w rzeczywistości przychodzi chiński brand. Osobiście jest mi to bez różnicy. Biorąc pod uwagę moje doświadczenie z zakupami męskich produktów od naszych wschodnich braci, bardzo obawiałem się czy rozmiar będzie odpowiedni. Ku mojemu zdziwieniu, wymiary nie dość, że są zgodne z tabelą sprzedawcy, to jeszcze pasują praktycznie idealnie.

Według mojego pomiaru, rozmiar XXL ma:
Długość: 71cm
Biust: 100cm
Ramiona: 46cm
Szerokość rękawa: 18 cm

Według mnie odpowiada to sieciowemu rozmiarowi L.

Jakość wykonania bluzki również należy pochwalić. Materiał jest lekko śliski, ale nie jest cienki. Również nie jest transparentny. Print jest bardzo dobrze wykonany metodą nadruku cyfrowego, nie jest to metoda FLEX. Bluzka wytrzymała kilka prań bez utraty na jakości. Wykonana jest moim zdaniem z mieszanki bawełny i poliestru / spandexu. W każdym razie nie jest to typowo czysta bawełna. Również po wyjęciu z foliowego worka nie śmierdziała. Praktycznie była bezwonna.

Nosi się ją bardzo wygodnie i jestem z niej zadowolony. Sprzedawca posiada również wiele innych ciekawych wzorów. Ten tutaj jest akurat jednym z całej gamy motywów. Czy się podoba? Kwestia gustu, jak dla mnie jest bardzo fajny, ale chyba skuszę się na kolejną bluzkę od tego sprzedawcy. W tej cenie stosunek jakości do ceny jest moim zdaniem bardzo wysoki.

Męska bluzka DSQ 3D Print Aliexpress Polska PL Telchina Alilove Męska bluzka DSQ 3D Print Aliexpress Polska PL Telchina Alilove Męska bluzka DSQ 3D Print Aliexpress Polska PL Telchina Alilove Męska bluzka DSQ 3D Print Aliexpress Polska PL Telchina Alilove Męska bluzka DSQ 3D Print Aliexpress Polska PL Telchina Alilove Męska bluzka DSQ 3D Print Aliexpress Polska PL Telchina Alilove

Reklama:

2 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.